Rodinné domy na kľúč

projektStavba na kľúč začína vaším výberom projektu Vášho vysnívaného domu. Máme dlhoročné skúsenosti s projektovaním a výstavbou rodinných domov na kľúč a preto Vám vieme ušetriť čas a náklady. Naše rodinné domy sú navrhnuté podľa posledných európskych trendov z oblasti architektúry, ergonomie, stavebnej fyziky a spĺňajú všetky požadované normy. Rodinné domy od BORAK BUILDING-SK sú navrhnuté z tradičných murovacích materiálov, ktoré najlepšie spĺňajú predstavy nášho stavebníka a sú dostupné na celom území republiky. Najväčšou výhodou katalógových projektov oproti individuálnym projektom je ich veľmi výhodná cena a v neposlednom rade skoro okamžitá dodávka. Garantujeme Vám, že pre zvolený typ projektu budete platiť len cenu projektu + dokumentácie. Na nami realizované stavby poskytujeme 3 ročnú záruku formou zádržného. Zádržné slúži ako forma zábezpeky pre Vás, na odstránenie prípadných neskôr prejavených stavebných nedostatkov.

 • Ponúkame výstavbu rodinných domov formou drevostavby na kľuč do 5 mesiacov, formou murovaného domu na kľúč do 7 mesiacov od zahájenia stavby.
 • Stupeň dokončenia domu je možné si zvoliť individuálne.
 • V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj financovanie stavby prostredníctvom hypotekárneho úveru.
 • Stavby sú realizované vrátane základových dosiek, cena realizácie základov bude upresnená individuálne po zoznámení so stavebnou parcelou.

Zákazník sa môže rozhodnúť či ma záujem o zhotovenie hrubej stavby alebo realizáciu kompletnej stavby domu na kľúč.

 • Hrubá stavba domu znamená zabezpečenie všetkých výkopových a zemných prác, vymurovanie obvodových múrov a vnútorných priečok, krovu a položenie krytiny. V cena sú aj vchodové dvere a plastové okná.

 • Stavby na kľúč obsahuje okrem tohto, napríklad. vodoinštaláciu, elektroinštaláciu, kúrenie, Interiérové dvere, položenie podlahy, vnútornú a externú omietka, kompletnú realizáciu kúpeľne a WC.

Je možná aj výstavba tzv. Pasívneho nízkoenergetického domu ktorých pri ktorých je ročne potrebné teplo približne medzi 5 až 15 kWh/m2. Výstavba takéhoto typu domu znamená 10 x nižšiu spotrebu tepelnej energie v porovnaní s klasickými murovaným domom.

Konzultácieprojekt

Pre upresnenie otázok k plánovanej výstavbe rodinného domu je najlepšie využiť nami ponúkané predbežné nezáväzné a bezplatné konzultáci. Konzultovať môžete prísť do našej kancelárie, alebo prostredníctvom telefónu či e-mail-u. Nezáväzné a bezplatné konzultácie s našimi odborníkmi vyriešenia otázky a návrhy na zmeny a doplnky na vybratý typ projektu rodinného domu.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte na borak@borakbuilding.sk

Novinky

05.02.2015

Spoločnosť rozšírila svoje portfólio o výstavbu rodinných domov na kľúč

13.03.2015

Spoločnosť rozšírila svoje portfólio o požičovňu náradia a strojov

20.06.2016

Spoločnosť rozšírila podnikanie v oblasti prenájmu pracovných plošín a manipulátorov

04.11.2017

Spoločnosť rozšírila svoje potrfólio o autoservis a pneuservis osobnej a nákladnej dopravy

Sociálne siete

Naši top klienti

SKANSKA VÁHOSTAV MOBIS TAKENAKA EUROPE GmbH HOLIDAY INN PANASONIC AMCO

Nové referencie

 • SKLAD LIEČIV – ŠAMORÍN
 • SEJONG SK - LIETAVSKÁ LÚČKA
 • MOBIS – NOŠOVICE
 • HYUNDAI – FRANKFURT (NEMECKO)
 • HYUNDAI – NOŠOVICE
 • PANASONIC – TRSTENÁ

Kontakt

Tel: (+421) 915 886 202
(+421) 915 260 656
Email: borak@borakbuilding.eu
Email: doprava@borakbuilding.eu
Web: www.borakbuilding.eu